hagenauer group logo

  • © Doubletree by Hilton Luksemburg

  • © Foto: Michel Koczy

Menü
 

hagenauer GmbH

Mittagstraße 7
87509 Immenstadt 
NIEMCY

Tel.   +49 8323 9605 0
Fax   +49 8323 9605 55
Mail   info@hagenauer-group.com
Web  www.hagenauer-group.com

Prezes Zarządu

Martin Hagenauer, Dominik Buhl

Siedziba spółki
87509 Immenstadt
NIEMCY

Rejestr handlowy

Sąd Rejonowy Kempten
HRB 4135


NIP UE DE 128 798 769
NIP      127/128/00362

Kapitał zakładowy 2,5 mln euro 


Odpowiedzialność 
wedle artykułu §10 ustęp 3 MDStV (German Interstate Media Services Agreement)
:

Peter Hagenauer


Odpowiedzialność

Treść tej strony internetowej została zredagowana z najwyższą starannością, jednakże właściciel nie daje gwarancji na poprawność, kompletność oraz aktualizację przedstawionych treści. Użytkownicy korzystają z treści strony internetowej na własną odpowiedzialność. Imiennie oznaczone teksty są odzwierciedleniem zdania danego autora, nie jest to automatycznie zdanie właściciela strony.

Odpowiedzialność za linki
Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za umieszczone na stronie hyperlinki. Za treści stron powiązanych za pomocą tych linków odpowiedzialność ponosi tylko ich właściciel.

Prawa autorskie
Opublikowane na stronie treści podlegają niemieckiej ustawie o prawie autorskim. Każde powielanie, edycja, rozpowszechnianie oraz rodzaj użytkowania wymaga pisemnej zgody właściciela strony lub odpowiedniego posiadacza praw. Treści oraz prawa osób trzecich są odpowiednio zaznaczone. Download oraz kopiowanie tej strony do prywatnego, niekomercyjngo użytku jest dozwolone. Jeśli pomimo tego zwrócą Państwo uwagę na naruszenie praw autorskich prosimy o kontakt. W razie potwierdzenia naruszenia praw usuniemy odpowiednie treści.

 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z [ Polityką prywatności ]. Korzystając ze strony wyażasz na to zgodę [ OK ].