hagenauer group logo

  • © Büropark Mollstraße Berlin

  • © Double Tree by Hilton Hotel Luxembourg

  • © Michael Nagl

  • © Hilton Berlin Hotel am Gendarmenmarkt

Menü

hagenauer GmbH

Mittagstraße 7
87509 Immenstadt
Niemcy

Phone +49 8323 9605 0
Fax +49 8323 9605 55

Mail info@hagenauer-group.com

 

Serce grupy hagenauer bije w Immenstadt.

W 1990 roku została założona spółka  hagenauer GmbH w miejscowości Immenstadt im Allgäu. Po dziś dzień wszystkie  drogi zbiegają się tam w jedną, niezależnie od tego w jakim miejscu na świecie wykonujemy projekt dla naszych zleceniodawców.
Punktem wyjścia dla naszych wszystkich późniejszych przedsięwzięć był  mały zakład stolarski . Wykonywane w naszej stolarni meble, w większości dostarczane do cztero- lub pięciogwiazdkowych hoteli przekonywały  klientów nie tylko swoją jakością. Dzięki temu, iż bardzo rygorystycznie przestrzegaliśmy ustaleń co do budżetu oraz terminów, nasi zleceniodawcy chcieli zlecać nam prace w innych zakresach . I tym oto sposobem w ciągu kilku lat  mała, niepozorna stolarnia urosła do rangi  generalnego wykonawcy w zakresie  robót wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz . Logicznym następstwem było nie tylko  otwarcie się na międzynarodowe rynki, ale i konsekwentny rozwój  jako generalnego wykonawcy w dziedzinie wszystkich usług budowlanych i adaptacji budynków. Poza tym nadal  hotele najwyższej klasy uchodzą za naszych głównych klientów.


hagenauer GmbH auf einer größeren Karte anzeigen

 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z [ Polityką prywatności ]. Korzystając ze strony wyażasz na to zgodę [ OK ].