• © Foto: Büropark Mollstrasse Berlin

  • © Foto: The Dolder Grand Zürich

Do wsparcia naszego zespołu w centrali w Immenstadt poszukujemy od zaraz kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Kalkulacji

Zakres działalności: budownictwo naziemne / gruntowna renowacja

Główne obowiązki:

  • Sporządzanie przedmiarów robót na podstawie rysunków koncepcyjnych i / lub wykonawczych
  • Kalkulowanie robót budowlanych na podstawie stworzonych przez siebie lub udostępnionych przez zleceniodawcę przedmiarów, specyfikacji budowlanych itp.
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, producentów
  • Prowadzenie i uczestniczenie w rozmowach negocjacyjnych z dostawcami i klientami
  • Sporządzanie zestawień cenowych oraz opracowywanie kosztorysów

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty w najpiękniejszych miastach Europy
  • Urozmaicone i odpowiedzialne zadania
  • Płaskie struktury, dużo miejsca na własną inicjatywę w zarządzanej bezpośrednio przez właściciela grupie firm z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z podaniem oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy na adres emailowy: personal@hagenauer-group.com.